kursimin e ujit dush duart

Përshkrim i shkurtër:

Uji është tretur kur kemi marrë një dush, shkaku kryesor është që ne nuk mund të jashtë ujit në time.Now kjo dush mund të zgjidhin këtë problem.When ne përdorim ujë të ngrohtë dhe off ujë, dhe jemi kthyer në një herë, uji ende warm.Can shmangur ndryshimet e temperaturës. Racional shpërndarjes dush prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar e ABS, dhe kanë airtightness.This mirë dush mund të hiqen, është e lehtë për pije brenda.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • ZH2298-2: ZH2298-1
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Uji është tretur kur kemi marrë një dush, shkaku kryesor është që ne nuk mund të jashtë ujit në time.Now kjo dush mund të zgjidhin këtë problem.When ne përdorim ujë të ngrohtë dhe off ujë, dhe jemi kthyer në një herë, uji ende warm.Can shmangur ndryshimet e temperaturës.

  Racional shpërndarjes dush prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar e ABS, dhe kanë airtightness.This mirë dush mund të hiqen, është e lehtë për pije brenda.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !