kursimin e ujit dush duart

Përshkrim i shkurtër:

Racional dush shpërndarja prizë mund të mbajë ujë conservation.laser mërzitshëm mund të bëjë gjobën e ujit dhe të qetë, por funksioni më i rëndësishëm është se kursimit water.When ju të marrë një dush ju do ra comfortable.This dush dore është ndërtuar e ABS, dhe kanë të mirë airtightness.During përdorin dorën dush, ajo kurrë nuk do të kthyer zezë, për shkak të airtightness mirë .dhe kjo dush dorë mund të jetë e lehtë për të hapur dhe të pastër brenda. teknologjia aktuale kufizimin mund të bëjë Ekonomisë së Ujërave.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Modeli ZH2135C-2
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Racional dush shpërndarja prizë mund të mbajë ujë conservation.laser mërzitshëm mund të bëjë gjobën e ujit dhe të qetë, por funksioni më i rëndësishëm është se kursimit water.When ju të marrë një dush ju do ra comfortable.This dush dore është ndërtuar e ABS, dhe kanë të mirë airtightness.During përdorin dorën dush, ajo kurrë nuk do të kthyer zezë, për shkak të airtightness mirë .dhe kjo dush dorë mund të jetë e lehtë për të hapur dhe të pastër brenda. teknologjia aktuale kufizimin mund të bëjë Ekonomisë së Ujërave.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !