funksioni i vetëm

Përshkrim i shkurtër:

Racional shpërndarjes dush prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar e ABS. Kjo dorë dush ketë topa të energjisë, topa minerale apo topa anion brenda, ju mund të zgjidhni type.The balls kanë dezinfektimin, function.The ujë shëndeti baktericid shkojnë nëpër topa dhe të filtruar, të bëhet më healthy.There është një hapësirë ​​e veçantë e magazinimit brenda, edhe ne mund të vënë disa thelbin inside.And këtë dush dore është e lehtë për të pastruar, anti-fouling.This dush dore mund të jepni familjes tuaj një jetë të shëndetshme ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Modeli ZH2089T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Racional shpërndarjes dush prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar e ABS. Kjo dorë dush ketë topa të energjisë, topa minerale apo topa anion brenda, ju mund të zgjidhni type.The balls kanë dezinfektimin, function.The ujë shëndeti baktericid shkojnë nëpër topa dhe të filtruar, të bëhet më healthy.There është një hapësirë ​​e veçantë e magazinimit brenda, edhe ne mund të vënë disa thelbin inside.And këtë dush dore është e lehtë për të pastruar, anti-fouling.This dush dore mund të jepni familjes tuaj një përvojë të shëndetshme dush.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !