multifunksionale

Përshkrim i shkurtër:

Racional shpërndarjes dush prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar e ABS. Kjo dorë dush ketë topa të energjisë, topa minerale apo topa anion brenda, ju mund të zgjidhni type.The balls kanë dezinfektimin, function.The ujë shëndeti baktericid shkojnë nëpër topa dhe të filtruar, të bëhet më healthy.There është një hapësirë ​​e veçantë e magazinimit brenda, edhe ne mund të vënë disa thelbin inside.And këtë dush dore është e lehtë për të pastruar, anti-fouling.This dush dore mund të jepni familjes tuaj një jetë të shëndetshme ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Modeli ZH2094T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Racional shpërndarjes dush prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar e ABS. Kjo dorë dush ketë topa të energjisë, topa minerale apo topa anion brenda, ju mund të zgjidhni type.The balls kanë dezinfektimin, function.The ujë shëndeti baktericid shkojnë nëpër topa dhe të filtruar, të bëhet më healthy.There është një hapësirë ​​e veçantë e magazinimit brenda, edhe ne mund të vënë disa thelbin inside.And këtë dush dore është e lehtë për të pastruar, anti-fouling.This dush dore mund të jepni familjes tuaj një dush të shëndetshme experience.And kjo dush dore është dush multifunksionale hand.When ju të marrë një dush, ju mund të të ndryshojë me ujë të ndryshme për të marrë, kjo ju jep një përvojë të ndryshme.

   

  1. top energjisë Mineral

  ball energji mineral është një mineral.There natyrale janë 18 llojet e elementeve gjurmë përfshirë kalium, sodium, kalcium, magnez, fosfor elemente të vazhdueshme dhe zinkut, hekur, selen, bakrit, strocium, jod, fluor, dhe acidi silicik

  Thithin substanca të dëmshme dhe lirimin elementët gjurmë, dhe të rregulluar cilësinë e ujit, Rritja oksigjen në ujë

   

  1. top turmalinë energjisë

  Turmalinë top energjisë, sintezë anion dhe ruajtjen e vitaminave nuk mund vetëm të kontribuojë në njerëzore, të rritur dhe aktivizoni aktivitetet fiziologjike të trupit, të mendojnë atë si ushqim të pasura me vitamina, të njeriut ka një influence.Improve shumë e rëndësishme sistemin tuaj imunitar; në të njëjtën kohë, ajo mund të marrë efektin aktive, stabilizimi i amoniakut dhe passivation e hekurit, të cilat mund të parandalojnë formimin topin e kuqe e energjisë rust.Tourmaline i përmban të gjitha llojet e mineraleve natyrore, kanë zink, litium, jod, selen dhe tjera 20 lloje të elementeve thelbësore gjurmë, lirimin e ngadaltë në ujë të pastruar në mënyrë të barabartë, të ujit e aktivizimit të përmbajë më e dobishme minerals.With një rrymë e dobët, mineralet janë absorbuar me lehtësi dhe janë një burim i shkëlqyer i mineraleve.

   

  1. pastrimit të ujit karbon

  Hiq substancave organike ose toksike nga uji dhe pastruar ujin nga poroz ngurta pastrimin surface.And cilësisë së ujit, duke hequr erë erë, duke hequr metalet e rënda dhe kolonive në ujë, dhe për përmirësimin e cilësisë së cilësisë së ujit

   


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !