dush dore multifunksionale

Përshkrim i shkurtër:

Racional dush shpërndarja prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar nga ABS dhe kanë airtightness të mirë, duket si një mirror.And ky dush dore kanë tre funksione, është të ketë tre të ndryshme të ujit outlet.Streamlined dizajn të ju jap një grip.You mirë mund të ketë një dush të mirë experience.And jo-splicing e trupit kryesor, është e vështirë të del në shesh water.Black panelin është e mirë për të mbajtur të pastër.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Modeli ZH2209
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Racional dush shpërndarja prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar nga ABS dhe kanë airtightness të mirë, duket si një mirror.And ky dush dore kanë tre funksione, është të ketë tre të ndryshme të ujit outlet.Streamlined dizajn të ju jap një grip.You mirë mund të ketë një dush të mirë experience.And jo-splicing e trupit kryesor, është e vështirë të del në shesh water.Black panelin është e mirë për të mbajtur të pastër.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !