dore multifunksionale dush ZH2123B

Përshkrim i shkurtër:

Racional dush shpërndarja prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar e dizajnit ABS.Streamlined ju jap një dush panel grip.Large mirë mund të ju jap më shumë ujë të shpërndarë, në mënyrë që ju mund të ketë një të mirë dizajn dush experience.Good dhe pesë të ndryshme ngjyra ju mund të choose.And jo-splicing e trupit kryesor, është e vështirë për rrjedhje uji.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Racional dush shpërndarja prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar e dizajnit ABS.Streamlined ju jap një dush panel grip.Large mirë mund të ju jap më shumë ujë të shpërndarë, në mënyrë që ju mund të ketë një të mirë dizajn dush experience.Good dhe pesë të ndryshme ngjyra ju mund të choose.And jo-splicing e trupit kryesor, është e vështirë për rrjedhje uji.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !