Multifunksionale dush dore ZH2055C-1

Përshkrim i shkurtër:

Racional dush shpërndarja prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar nga ABS dhe kanë airtightness të mirë, duket si një dizajn mirror.Streamlined ju jap një dush panel grip.Large mirë mund të ju jap më shumë ujë të shpërndarë, në mënyrë që ju mund të ketë një mirë dizajn dush experience.Good dhe ngjyra të ndryshme ju mund të choose.And jo-splicing e trupit kryesor, është e vështirë për rrjedhje uji.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Racional dush shpërndarja prizë mund të mbani conservation.This ujit dush dore është ndërtuar nga ABS dhe kanë airtightness të mirë, duket si një dizajn mirror.Streamlined ju jap një dush panel grip.Large mirë mund të ju jap më shumë ujë të shpërndarë, në mënyrë që ju mund të ketë një mirë dizajn dush experience.Good dhe ngjyra të ndryshme ju mund të choose.And jo-splicing e trupit kryesor, është e vështirë për rrjedhje uji.


 • : Previous
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !