Заштеда на вода туш раце

Краток опис:

Водата се троши кога ќе се истуширам, главната причина е тоа што не може да се исклучи водата во time.Now овој туш може да се реши овој problem.When ние ги користиме на топла вода и надвор од вода, а ние го вклучите повторно, водата се уште warm.Can избегне промени на температурата. Рационална распределба излез туш може да се задржи водата conservation.This туш рака е направен од ABS, и имаат добри airtightness.This туш може да се отстрани, тоа е лесно да се измијат внатре.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • ZH2298-2: ZH2298-1
 • детали за производот

  Тагови производ

  Водата се троши кога ќе се истуширам, главната причина е тоа што не може да се исклучи водата во time.Now овој туш може да се реши овој problem.When ние ги користиме на топла вода и надвор од вода, а ние го вклучите повторно, водата се уште warm.Can избегне промени на температурата.

  Рационална распределба излез туш може да се задржи водата conservation.This туш рака е направен од ABS, и имаат добри airtightness.This туш може да се отстрани, тоа е лесно да се измијат внатре.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !