Заштеда на вода туш раце

Краток опис:

Рационално излез дистрибуција туш може да се задржи водата conservation.laser досадно може да се направи ред вода и мазна, но најважните функција е дека заштеда water.When ќе се истуширам ќе падна comfortable.This туш рака е направен од ABS, и имаат добри airtightness.During користат туш страна, тоа никогаш нема да стане црно, бидејќи на добар airtightness .И овој туш рака може да биде лесно да се отвори и чисти внатре. Тековната ограничување технологијата може да направи економијата вода.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Модел: ZH2135C-2
 • детали за производот

  Тагови производ

  Рационално излез дистрибуција туш може да се задржи водата conservation.laser досадно може да се направи ред вода и мазна, но најважните функција е дека заштеда water.When ќе се истуширам ќе падна comfortable.This туш рака е направен од ABS, и имаат добри airtightness.During користат туш страна, тоа никогаш нема да стане црно, бидејќи на добар airtightness .И овој туш рака може да биде лесно да се отвори и чисти внатре. Тековната ограничување технологијата може да направи економијата вода.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !