една функција

Краток опис:

Рационална распределба излез туш може да се задржи водата conservation.This туш рака е направен од ABS. Ова туш страна имаат моќ топки, топки или минерални анјон топки во внатрешноста, можете да изберете type.The топки имаат дезинфекција, бактерицидно здравје function.The вода одат преку топки и се филтрира, се повеќе healthy.There е посебен простор за складирање внатре, ние, исто така, може да се стави некои суштина inside.And овој туш страна, тоа е лесно да се чисти, анти-fouling.This туш страна може да им даде на вашето семејство здрава ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Модел: ZH2089-3
 • детали за производот

  Тагови производ

  Рационална распределба излез туш може да се задржи водата conservation.This туш рака е направен од ABS. Ова туш страна имаат моќ топки, топки или минерални анјон топки во внатрешноста, можете да изберете type.The топки имаат дезинфекција, бактерицидно здравје function.The вода одат преку топки и се филтрира, се повеќе healthy.There е посебен простор за складирање внатре, ние, исто така, може да се стави некои суштина inside.And овој туш страна, тоа е лесно да се чисти, анти-fouling.This туш страна може да им даде на вашето семејство здрава туш experience.This туш има различна боја, тоа е многу ретка на hand.It е туш сина и бели порцелански colour.It има кинеска традиционална култура конотација, тоа е многу модерен во туш hand.Can да се доживее со кинеската култура.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !