Мултифункционален рачен туш ZH2055C-1

Краток опис:

Рационално излез дистрибуција туш може да се задржи водата conservation.This туш рака е направен од ABS и да имаат добар airtightness, личи на дизајн mirror.Streamlined ви даде добра grip.Large панел туш може да ви даде повеќе вода дистрибуција, така што ќе може да има добар туш experience.Good дизајн и различни бои можете да choose.And не-спојување на главното тело, тоа е тешко да излегуваат во јавноста вода.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Рационално излез дистрибуција туш може да се задржи водата conservation.This туш рака е направен од ABS и да имаат добар airtightness, личи на дизајн mirror.Streamlined ви даде добра grip.Large панел туш може да ви даде повеќе вода дистрибуција, така што ќе може да има добар туш experience.Good дизајн и различни бои можете да choose.And не-спојување на главното тело, тоа е тешко да излегуваат во јавноста вода.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !