помогне

Question1: Како да го контактирате вашиот фабрика?

Одговор: Може да се испрати порака до нашите е-мејл, WeChat и Whatsapp.

Е-пошта: alan@ningboware.com.

WeChat: shi386631402 

Whatsapp: +86 15706846244

 

Question2: Што е името на вашата фабрика? А каде е вашата фабрика?

Одговор: На име на фабриката е Cixi Zhonghe санитарен апарати Фабрика

И географската локација: бр.3, Jiangxi патот, Cangtian Changhe Таун, Cixi Сити, Жеџијанг Кина


WhatsApp Online Chat !