Контактирајте не

Cixi Zhonghe санитарен апарати Фабрика

адреса

Бр.3, Jiangxi патот, Cangtian

Changhe Таун, Cixi Сити, Жеџијанг Кина

Е-пошта

Е-пошта: syj@Ningboware.com

      zhongheware@hotmail.com

Веб-страница: http: //www.ningboware.com

        http://www.ningbojieju.com

телефон

Тел: 0086-574-63406034 63404878

Факс: 0086-574-63406058

Мобилен телефон: 013805813406/015706846244

Поштенски код: 315.326

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !